Tatra banka

Vybrali sme
najlepšie
nápady modrej
generácie

Prečo investujeme
do teba?

Digitálna doba stvorila modrú
generáciu, ktorá väčšinu svojho dňa
strávi na mobile. My veríme, že svoj
čas v online svete využívaš správne
a že vďaka svojim poznatkom
a schopnostiam prinesieš lepšiu
budúcnosť pre našu modrú planétu.

Porota

Lousy
Exploited
Natalia Pazicka

Lousy

Bratislavský fotograf a umelec Lousy Auber sa do povedomia širšej verejnosti dostal vďaka intervencii na fasáde bývalého hotela Kyjev. Vo svojom portfóliu ma performance projekt Červená Armáda vytvorený špeciálne pre festival Grape, zvukovo-svetelnú inštaláciu pre festival Biela Noc alebo umelecke inštalácie v rámci komerčnej spolupráce so značkou Adidas. Taktiež dlhodobo pracuje na projekte @lousyselfies, kde vytvára zbierku 1000 portrétov ľudí zo svojho okolia vo forme analógových selfie fotografií.

Expl0ited

Youtuber, MMA zápasník, básnik, bojovník za bengálske tigre. Založil gastroprevádzku Wafland, má startup na aplikáciu, s ktorou raisol už 400 000 €, a dostal sa do prestížneho Forbes výberu 30pod30. Rád pracuje na sebe, rozširuje si obzory a snaží sa plniť si sny. A to všetko zdieľa s ľuďmi, ktorí ho roky sledujú. Priznáva, že veľakrát zažil fail, ale vo výsledku je stále tu a skúsenosti, ktoré nazbieral, sú na nezaplatenie.

Natália Pažická

Natália Pažická je greenfluencerka, zakladateľka občianského združenia #everyindividualmatters, spoluzakladateľka podcastu o (ne)udržateľnom odevnom priemysle Fashion Session a jedna z iniciátorov najúspešnejšej online petície na Slovensku #klimatapotrebuje. Tento rok sa vďaka svojim aktivitám umiestnila v rebríčku 30pod30 od Forbes.

Blíži sa niečo, čo ti môže zmeniť
život. Daj follow na profil Bejby Blue
a nenechaj si ujsť žiadnu novinku.

Tatra Academy
Tatra Academy
Tatra Academy